سوالات متداول

فایلو چه امکاناتی در اختیار من قرار می دهد؟

فایلو یک فروشگاه ساز فایل است. در صورتی که هر فایل یا به عبارت بهتر، هر محصول قابل دانلودی برای فروش داشته باشید می توانید به راحتی از طریق فایلو برای فروش قرار دهید. با استفاده از فایلو نیازی به خرید Domain ندارید، نیازی به خرید فضای میزبانی یا Host ندارید، نیازی به کدنویسی HTML یا CSS ندارید و نیازی به نصب سیستم هایی نظیر Wordpress ندارید. تنها باید ثبت نام کنید، فروشگاه یا فروشگاه های خود را بسازید و محصولات خود را اضافه کنید.

هزینه استفاده از امکانات فایلو چقدر است؟

استفاده از امکانات فایلو رایگان است. تنها در صورت فروش موفق هر محصول، 25% از قیمت نهایی محصول به عنوان کارمزد فایلو کسر خواهد شد. در عوض نیازی به پرداخت هیچ هزینه ماهیانه یا سالیانه برای استفاده از امکانات فروشگاه ساز نخواهید داشت.

آیا فایلو محصولاتم را به فروش می رساند؟

فایلو تضمینی برای فروش محصول نمی دهد. بهتر اینست که محصول توسط خود فروشنده بازاریابی شود. اما امکاناتی برای فروش محصولات توسط بازاریاب ها در نظر گرفته شده است. همچنین در صورتی که عنوان و محصول شما از لحاظ SEO بهینه شده باشد امکان جذب خریدار از طریق موتور جستجوی گوگل را نیز خواهید داشت. در نظر داشته باشید که ایجاد بکلینک مناسب تاثیر بسازایی در رتبه محصول شما در گوگل خواهد داشت.

کارمزد بازاریاب چیست؟

در صورتی که مایل باشید محصولات شما توسط بازاریاب های فایلو به فروش برسند می توانید بخش بازاریابی را فعال کنید (این بخش به صورت پیش فرض فعال است) و پورسانتی را برای بازاریاب در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که این پورسانت در صورتی از قیمت محصول کسر خواهد شد که محصول شما به واسطه تبلیغات بازاریاب به فروش رسیده باشد. در صورت فروش به صورت عادی (تبلیغات شما یا گوگل) کارمزد بازاریاب لحاظ نخواهد شد.

محدودیت حجم یا تعداد فایل های آپلود شده در فایلو چقدر است؟

به صورت کلی محدودیتی در تعداد یا حجم برای شما در نظر گرفته نشده است. اما توجه داشته باشید که حجم یک فایل به تنهایی نباید از 2 گیگابایت بیشتر باشد (می توانید با استفاده از نرم افزار WinRAR یک فایل بزرگ را به چند بخش کوچکتر تقسیم کنید) و برای هر محصول می توانید تا 15 عدد فایل بارگذاری نمایید.